Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły wspaniałych osiągnięć w Konkursie „Zbrodnia Katyńska. Pamięć i prawda.” organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Z dumą informujemy, że: Lena Grzywacz, uczennica klasy 8c, uzyskała tytuł laureatki konkursu, Lena Siankowska, uczennica klasy 8c, została finalistką konkursu, Igor Zawadzki, uczeń klasy 7d, został finalistą konkursu. To wyjątkowe wyróżnienia będące efektem wiedzy, zaangażowania, systematycznej pracy oraz zainteresowania historią naszego kraju. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali szkołę i odnieśli sukces w tak prestiżowym konkursie. Życzymy kolejnych sukcesów, nieustającej pasji do odkrywania historii oraz realizacji wszystkich edukacyjnych i osobistych celów. Gratulujemy!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem