Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Misztal została finalistką Konkursu Polonistycznego MKO. To bardzo duże osiągnięcie, wymagające ogromnej wiedzy, systematyczności oraz zaangażowania. Przygotowując się do konkursu, Ola bardzo sumiennie pracowała. Poznawała teksty literackie, pogłębiała ich interpretację, analizowała dzieła plastyczne i filmy wskazane przez organizatora konkursu. Utrwalała również wiadomości z nauki o języku – semantykę, frazeologię, leksykę, ortografię i interpunkcję – oraz doskonaliła umiejętność tworzenia własnych tekstów. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia Aleksandry i gratulujemy jej wytrwałości, talentu oraz pracowitości. Życzymy jej dalszych sukcesów i rozwijania pasji polonistycznych. Opiekunem merytorycznym Oli była pani Małgorzata Morgaś