Pasowanie na czytelnika to jedna z najważniejszych uroczystości bibliotecznych w naszej szkole.
Tegoroczną częścią artystyczną Pasowania był występ klasy 3c, która zaprezentowała przedstawienie pt. ,,Bajki w rytmie disco”. Całości tej pięknej części dopełniło pasowanie na czytelnika przedstawicieli klas pierwszych, którego osobiście dokonała p. dyrektor Agnieszka Gasek. Warto dodać, że już od wielu lat starsi uczniowie własnoręcznie przygotowują zakładki do książek dla naszych pierwszaków, pod czujnym okiem p. Moniki Kośli.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji naszej szkoły – p. Agnieszce Gasek oraz p. Iwonie Wilk za zaszczycenie nas swoją obecnością, wychowawczyni klasy 3c -p. Karolinie Spólnej oraz p. Katarzynie Kacprowicz za piękne przygotowanie dzieci do występów. Serdeczne podziękowania dla p. Magdaleny Pastuszki za wykonanie zdjęć oraz filmu z uroczystości, natomiast p. Marcinowi Wilkowi za pomoc techniczną i oprawę muzyczną. Dzieciom, które przystąpiły do pasowania gratulujemy i już dziś zapraszamy do biblioteki szkolnej! Dziękujemy, że byliście z nami w tym szczególnym dniu!
Aneta Adamus i Inga Heńk- Curyło