W PSP 34 Radom odbył się finałowy turniej rozgrywek międzypowiatowych w piłce siatkowej chłopców w kategorii młodzież. Wzięły w nim udział trzy szkoły: PSP Wolanów, PSP 3 Kozienice oraz gospodarze - PSP 34 Radom. W trakcie emocjonujących meczów zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy, co zachęcało publiczność do kibicowania i dopingowania swoich drużyn. Na podium turnieju finałowego stanęły drużyny PSP Wolanów, PSP 34 Radom i PSP 3 Kozienice. Młodzi siatkarze z Wolanowa triumfowali, zdobywając pierwsze miejsce, natomiast drużyna gospodarzy - PSP 34 Radom - zajęła zasłużone drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci PSP 3 Kozienice. Wszystkie drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, a emocje towarzyszące meczom sprawiły, że turniej finałowy w piłce siatkowej chłopców w kategorii młodzież w PSP 34 Radom stał się prawdziwym wydarzeniem sportowym dla uczniów, nauczycieli i kibiców. Skład naszej drużyny: Franciszek Skorżyński, Maksymilian Janiszewski, Franciszek Zaręba, Filip Stępniewski, Franciszek Wróbel, Marcin Gałek, Mikołaj Zięba, Seweryn Sibilski. Opiekunami drużyny są trenerzy Rafał Skórnicki i Paweł Płatos.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…