Kolejna grupa uczniów z klasy 5D na zajęciach dodatkowych z informatyki wie już jak używać i pracować z długopisami 3D. To narzędzie zostało zakupione dla naszej szkoły w ramach projektu: Laboratoria Przyszłości. Długopisy 3D nie tylko zapoznają uczniów naszej szkoły z nowoczesną technologią jej zastosowaniem, ale pozwalają im samym korzystać z owej technologii i rozwijać swoją kreatywność. Dzięki bezpiecznym dla środowiska i ucznia filamentom PLA które stanowią główny element materiału drukarskiego uczniowie tworzą niesamowite konstrukcje w trzech wymiarach. Zaangażowanie uczniów w tworzenie obiektów przestrzennych jest niesamowite. Uczniowie są bardzo skoncentrowani na realizacji zadania a szybkość realizacji swoich pomysłów dzięki drukowi nie zniechęca uczniów, którzy na efekty swojej pracy nie muszą czekać. Uczniowie wspaniale współpracują między sobą ucząc swoje koleżanki i kolegów jak prawidłowo pracować z długopisami 3D. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem