Fundacja Droga Życia od 4 lat jest organizatorem Wigilii dla samotnych. Co roku Wolontariusze z naszego Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu aktywnie uczestniczą w Bożonarodzeniowej zbiórce żywności dla samotnych w supermarketach. Ze względu na pandemię i ograniczenia sanitarne w tym roku Fundacja przygotowuje 600 paczek z żywnością - inaczej, niż do tej pory. Fundacja prosi o własnoręcznie przygotowanie kartki z życzeniami, symbolicznego stroika oraz słodycze i przybory toaletowe (mydełka zapachowe, kremy, balsamy i itp.). Z doświadczenia wiemy, że dodatek ten sprawia dużą radość osobom samotnym. Kartki, stroiki, słodycze i przybory toaletowe można będzie dostarczać do placówki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 34 w Radomiu w dniach 25.11 - 17.12. Akcję na terenie naszej szkoły koordynują Pani Joanna Kaliszewska wraz z wolontariuszami oraz nauczyciele świetlicy szkolnej. Poniedziałek 7.00 - 17.30 wtorek 10.00 - 15.00 środa 11.00 - 16.00 czwartek 9.00 - 14.00 piątek 7.00 -13.00. W razie pytań proszę o kontakt z opiekunem wolontariatu Panią Joanną Kaliszewską.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem