Mamy zaszczyt poinformować, że od dziś realizowany jest w naszej szkole projekt strategicznej współpracy szkół Erasmus+ zatytułowany "Wspólna Europa - wspólne wartości". W projekt zaangażowani będą nauczyciele i uczniowie klas starszych naszej szkoły (koordynatora) oraz szkół z Macedonii, Bułgarii, Hiszpanii i Włoch. W projekcie pracować będziemy nad stworzeniem kompasu moralnego - zbioru zasad dobrego współżycia społecznego dla uczniów. Prace będą się odbywały stacjonarnie w szkołach partnerskich, online - za pomocą projektów eTwinning oraz podczas wizyt w krajach partnerskich, na które wyjadą grupy uczniów i nauczycieli. Językiem projektu jest język angielski. Na stronie internetowej szkoły będą się pojawiać szczegółowe relacje z poszczególnych etapów realizacji naszego projektu, który potrwa dwa lata.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem