Rok szkolny 2017/2018

Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Historycznego - ALEKSANDRA SKUROSZ,
nauczyciel historii: mgr Olga Pytlińska - Markowicz 

 

Rok szkolny 2016/2017

Finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego (Matematycznego) – KAROL MISZTAL,
nauczyciel matematyki: mgr Danuta Kuźmiuk


Rok szkolny 2015/2016

 

Finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego (Matematycznego) –KACPER KALITA,
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Finalistka  Konkursu Polonistycznego – ZUZANNA GÓRKA 
nauczyciel języka polskiego: mgr Agnieszka Daszewska

 

 Finalistka  Konkursu Polonistycznego – AGNIESZKA ŁAWRYNOWICZ 
nauczyciel języka polskiego: mgr Dorota Zielińska

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Finalista Konkursu Informatycznego – FILIP NOGAJ
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

nauczyciel informatyki: mgr Barbara Kurzawa

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,– ZUZANNA ORTENBURGER
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

 

Laureatka Konkursu Przyrodniczego – AGATA PAJĄCZEK
nauczyciel przyrody: mgr Joanna Pawełek

 

Laureat  Konkursu Matematycznego – BARTEK SZYDŁOWSKI
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Laureat  Konkursu Informatycznego miniLOGIA12 – MACIEJ SZCZĘŚNIAK
nauczyciel informatyki: mgr Barbara Kurzawa

 

Finalistka Konkursu Wojewódzkiego z Języka Polskiego – MAGDALENA WARYCH
nauczyciel matematyki: mgr Agnieszka Daszewska

 

Laureatka  Konkursu Wojewódzkiego z Matematyki – KATARZYNA BORKOWSKA
nauczyciel matematyki: mgr Danuta Kuźmiuk

 Finalista Konkursu Wojewódzkiego z Przyrody – KAROL PIEKARSKI
nauczyciel matematyki: mgr Katarzyna Adamczyk

Laureat Konkursu Wojewódzkiego z Matematyki – FILIP NOGAJ
nauczyciel matematyki: mgr Monika Gębska  

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Finalista Olimpiady Polonistycznej – PIOTR DASZEWSKI
nauczyciel języka polskiego: mgr Dorota Zielińska 

Laureatka Olimpiady Polonistycznej – OLGA SZYMAŃSKA
nauczyciel języka polskiego: mgr Agnieszka Daszewska 

Finalista Olimpiady Polonistycznej – TOMASZ SZCZEPANOWSKI
nauczyciel języka polskiego: mgr Agnieszka Daszewska 

Laureatka Olimpiady Polonistycznej – STELLA HUFNAGIEL
nauczyciel języka polskiego: mgr Katarzyna Sternalska-Zdziech 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Finalista Konkursu Polonistycznego – TOMASZ DANILCZUK
nauczyciel języka polskiego: mgr Dorota Zielińska 

Laureat Konkursu Matematycznego – KRYSTIAN KRÓL
nauczyciel matematyki: mgr Izabella Sokół

Laureatka Konkursu Polonistycznego – WERONIKA TUZIMEK
nauczyciel języka polskiego: mgr Edyta Szymańska

 

Rok szkolny 2010/2011

Finalista Konkursu Polonistycznego – MATEUSZ FIDO
nauczyciel języka polskiego: mgr Dorota Zielińska

Laureat Konkursu Matematycznego – JAKUB KOWALSKI
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

Laureatka Konkursu Matematycznego i Finalistka Konkursu Polonistycznego – PAULINA NOGAJ
nauczyciel języka polskiego: mgr Edyta Szymańska

nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

Laureatka Konkursu Przyrodniczego – DOROTA PAJĄCZEK
nauczyciel przyrody: mgr Joanna Pawełek

Laureat Konkursu Matematycznego – PATRYK SŁAWIŃSKI
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek

Finalista Konkursu Polonistycznego – JEREMI WOŹNIAK
nauczyciel języka polskiego: mgr Agnieszka Daszewska 

Rok szkolny 2009/2010

Laureatka Olimpiady Matematycznej i Finalistka Olimpiady Polonistycznej – MONIKA NOGAJ
nauczyciel matematyki: mgr Izabella Sokół

Finalista Olimpiady Matematycznej – MICHAŁ MĘDREK
nauczyciel matematyki: mgr Marzena Węgiełek 

Finalista Olimpiady Matematycznej – ADAM BIENIEK
nauczyciel matematyki: mgr Izabella Sokół

Finalista Olimpiady Polonistycznej – MATEUSZ FIDO
nauczyciel języka polskiego: mgr Dorota Zielińska  

Finalista Olimpiady Matematycznej – MICHAŁ KACZYŃSKI
nauczyciel matematyki: mgr Izabella Sokół 

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Laureatka Olimpiady Polonistycznej – KINGA DUSZYK
nauczyciel języka polskiego: mgr Agnieszka Gasek

Laureat Olimpiady Przyrodniczej i Finalista Olimpiady Polonistycznej – PIOTR NOSEK
nauczyciel przyrody: mgr Katarzyna Adamczyk

nauczyciel języka polskiego Edyta Szymańska 

Laureat Olimpiady Matematycznej – RAFAŁ GODLEWSKI
nauczyciel matematyki: mgr Danuta Kuźmiuk 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
DMC Firewall is a Joomla Security extension!