W dniach 30-31 maja 2014 roku odbyły się XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. W turnieju finałowym startowało po 8 najlepszych zespołów z Mazowsza wyłonionych z eliminacji powiatowych.
      Dziewczęta z naszej szkoły turniej rozegrały w Siedlcach. Drużyna w składzie: Iga Ozimska, Dominika Kaczor, Maria Woźniak, Weronika Malinowska, Izabela Orzechowska, Katarzyna Borkowska, Aleksandra Miluć, Kamila Brzeźniak, Natalia Gasek i Magdalena Kazimierczak wygrała fazę grupową. W meczu o wejście do finału pokonały 2:0 Szkołę Podstawową z Ostrołęki. W finale reprezentantki PSP nr 34 spotkały się z drużyną ze szkoły z Węgrowa, pokonując ją 2:0 i tym samymzdobywając tytuł Mistrzyń Mazowsza w Mini Siatkówce Dziewcząt.
      Chłopcy z naszej szkoły turniej rozegrali w Garwolinie. Drużyna w składzie: Bartosz Sławiński, Oskar Prokopczyk, Eryk Domagała, Hubert Bujak, Aleks Chodakowski, Stanisław Sowa, Maksymilian Gorczyca, Patryk Płatos, Oskar Grzanka i Maciej Kowalski podobnie jak dziewczęta wygrała fazę grupową. W meczu o wejście do finału pokonali 2:0 Szkołę Podstawową z Warszawy. Finał rozegraliśmy z drużyną gospodarzy - Szkołą z Garwolina - pokonując ich 2:0. Chłopcy również uzyskali tytuł Mistrzów Mazowsza w Mini Siatkówce Chłopców.
      Nauczycielami wychowania fizycznego i trenerami drużyn są p. Mariola Włodarczyk i p. Paweł Płatos. To ogromny sportowy sukces PSP nr 34 w Radomiu- jeszcze nigdy nie zdobyliśmy pierwszego miejsca w tych zawodach, tym bardziej, że złoto wywalczyły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Teraz czeka nas Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Głuchołazach w dniach 11-14 czerwca 2014r. Będziemy walczyć fair-play i godnie reprezentować miasto Radom i całe Mazowsze.