Po raz pierwszy w naszej szkole 16 września 2019 roku będziemy obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień ten związany jest z kreatywnością, pokonywaniem ograniczeń, umacnianiem wiary we własne siły i odkrywaniem talentów, które drzemią w każdym z nas. Świętować go możemy na różne sposoby, a kropka to tylko początek – źdźbło inspiracji. Dzięki małej Vashti, bohaterce "Kropki" Petera Reynoldsa, pokażemy, że należy wierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko. Zorganizujemy tego dnia wiele działań, które pomogą naszym uczniom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Zapraszamy do wspólnej zabawy, odkrywania talentów i ogromnego potencjału wspólnej pracy! Bawcie się wspaniale, bo to dzień kreatywnych działań.

Pamiętajcie!

W tym dniu wszyscy ubieramy się w kropki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem