Rok szkolny 2021/2022

 

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych

 

  1. Małgorzata Chaberska
  2. Ewa Bajor 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

  1. Iwona Biskup  
  2. Ewa Fajkowska 
  3. Małgorzata Falkiewicz-Wójcik
  4. Beata Gos - urlop
  5. Katarzyna Kacprowicz
  6. Dorota Michalska
  7. Agnieszka Skurosz
  8. Jolanta Sokołowska
  9. Grażyna Stróżka
  10. Sylwia Szpak
  11. Małgorzata Woźniak
  12. Justyna Zmysłowska
  13. Dorota Różańska
  14. Justyna Bieńkowska-Siuda

 

Nauczyciele języka polskiego

 

  1. Agnieszka Daszewska
  2. Agnieszka Gasek
  3. Katarzyna Kraszewska
  4. Anna Michnicka 
  5. Małgorzata Morgaś
  6. Katarzyna Sternalska - Zdziech 
  7. Dorota Zielińska

 

Nauczyciele języka angielskiego

 

  1. Anna Dylewska
  2. Kaja Gromek - Cybula 
  3. Marta Kaleta - urlop 
  4. Anna Mariańska-Szczodra
  5. Mariusz Usowski 
  6. Sylwia Walkiewicz Carboni 
  7. Iwona Wilk
  8. Małgorzata Świerczyńska
  9. Katarzyna Gołębiowska

 

Nauczyciele języka niemieckiego 

 

  1. Dominika Czarnota
  2. Marcin Ośka
  3. Justyna Piecyk
  4. Jolanta Bilska-Sulima

 

Nauczyciele historii

 

  1. Bogusława Bieniek
  2. Dariusz Nowak
  3. Olga Pytlińska-Markowicz 

 

Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie

 

  1. Monika Skórnicka
  2. Dariusz Nowak
  3. Jolanta Bilska-Sulima

 

Nauczyciele matematyki

 

  1. Katarzyna Burnos
  2. Katarzyna Kornaś 
  3. Danuta Kuźmiuk
  4. Monika Gębska
  5. Marzena Węgiełek
  6. Halina Kasprzyk-Mazgajczyk

 

Nauczyciel przyrody i biologii

 

  1. Aneta Garczyńska
  2. Ewelina Dębicka

 

     

Nauczyciel chemii

 

       Iwona Kalińska-Karaś 

 

Nauczyciel fizyki

 

      Dorota Węgrzycka

 

Nauczyciel geografii

 

  1. Katarzyna Bińkowska
  2. Dominika Czarnota

 

 Nauczyciele informatyki i techniki

 

  1. Monika Kośla 
  2. Dariusz Nowak
  3. Andrzej Tulik
  4. Anna Zaręba  

 

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

 

      Monika Kośla 

 

Nauczyciele plastyki, muzyki i rytmiki

 

  1. Anna Żyła
  2. Mateusz Piotrowski
  3. Justyna Piecyk

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

 

        Monika Skórnicka

 

Nauczyciele religii

 

  1. Grażyna Błazik  
  2. Ks. Dominik Borowski
  3. Bernadeta Idzikowska 
  4. Anna  Wolszczak 
  5. Marta Rdzanek

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

  1. Tadeusz Cheda 
  2. Agnieszka Kalita
  3. Magdalena Kopycka
  4. Beata Mastalerz
  5. Paweł Płatos
  6. Artur Sulikowski
  7. Mariola Włodarczyk 
  8. Ewelina Borkowska
  9. Rafał Skórnicki

 

Nauczyciele świetlicy

 

  1. Małgorzata Andruszko-Turek
  2. Joanna Kaliszewska 
  3. Anna Kobza
  4. Sylwia Krąpiec
  5. Karolina Spólna
  6. Małgorzata Górska
  7. Artur Sulikowski
  8. Katarzyna Figarska

 

Nauczyciele bibliotekarze

 

  1. Aneta Adamus
  2. Ewa Senderowska - Kowalska

 

 Nauczyciele wspomagający

 

1. Ewelina Solecka

2.Magdalena Zięba

3.Agnieszka Marczyk

 

 

 Nauczyciele doradztwa zawodowego

 

  Małgorzata Morgaś

  Monika Skórnicka

 

Nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

 

     Małgorzata Górska

 

 Pedagog szkolny

 

   

   SylwiaWitkowska

 

 
 Psycholog szkolny

 

   Anna Janicka 

 

 Logopeda szkolny

 

   

  Magdalena Pastuszka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem