Grono Pedagogiczne

rok szkolny 2018/2019

 

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych

  1. Małgorzata Chaberska
  2. Dorota Różańska 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  1. Iwona Biskup  
  2. Ewa Fajkowska 
  3. Małgorzata Falkiewicz-Wójcik
  4. Beata Gos 
  5. Katarzyna Kacprowicz
  6. Jolanta Kobyłecka 
  7. Dorota Michalska
  8. Ewa Siwiec 
  9. Agnieszka Skurosz
  10. Jolanta Sokołowska
  11. Grażyna Stróżka
  12. Sylwia Szpak
  13. Małgorzata Woźniak 
  14. Justyna Zmysłowska

 

Nauczyciele języka polskiego

  1. Agnieszka Daszewska
  2. Agnieszka Gasek
  3. Katarzyna Kraszewska
  4. Anna Michnicka 
  5. Małgorzata Morgaś
  6. Katarzyna Sternalska - Zdziech (urlop zdrowotny)
  7. Dorota Zielińska
  8. Lidia Gałczyńska-Wabik
  9. Maria Majewska

 

Nauczyciele języka angielskiego

  1. Bartosz Badeński 
  2. Anna Borkowicz (urlop)
  3. Anna Dylewska
  4. Kaja Gromek 
  5. Marta Kaleta
  6. Anna Mariańska-Szczodra
  7. Mariusz Usowski 
  8. Sylwia Walkiewicz Carboni 
  9. Iwona Wilk
  10. Małgorzata Świerczyńska

 

Nauczyciele języka niemieckiego 

  1. Dominika Czarnota
  2. Marcin Ośka

 

Nauczyciele historii

  1. Bogusława Bieniek
  2. Dariusz Nowak
  3. Olga Pytlińska - Markowicz 

 

Nauczyciele Wiedzy o Społeczeństwie

 

1. Monika Skórnicka

Nauczyciele matematyki

  1. Katarzyna Burnos
  2. Katarzyna Chrabąszcz 
  3. Danuta Kuźmiuk
  4. Monika Gębska
  5. Marzena Węgiełek
  6. Halina Kasprzyk-Mazgajczyk

 

Nauczyciele przyrody

  1. Katarzyna Adamczyk
  2. Aneta Garczyńska
  3. Anna Schab

 

Nauczyciele biologii

  1. Ewelina Dębicka
  2. Aneta Garczyńska
  3. Anna Schab

 

Nauczyciel chemii

  1.  Iwona Kalińska-Karaś 

 

Nauczyciel fizyki

  1. Dorota Węgrzycka

 

Nauczyciel geografii

  1. Katarzyna Adamczyk

 

 Nauczyciele zajęć komputerowych i techniki

  1. Monika Kośla 
  2. Dariusz Nowak
  3. Andrzej Tulik
  4. Anna Zaręba  

 

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

      1. Monika Kośla 

 

Nauczyciele plastyki, muzyki i rytmiki

  1. Małgorzata Bednarczyk
  2. Artur Walczak 
  3. Anna Żyła
  4. Dorota Kaszuba

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

  1. Monika Skórnicka
  2. Anna Kobza
  3. Grażyna Błazik
  4. Aneta Garczyńska

 

Nauczyciele religii

  1. Grażyna Błazik  
  2. Ks. Tomasz Cabaj
  3. Bernadeta Idzikowska 
  4. Anna  Wolszczak 
  5. Dorota Kaszuba

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

  1. Tadeusz Cheda 
  2. Agnieszka Kalita
  3. Magdalena Kopycka
  4. Beata Mastalerz
  5. Paweł Płatos
  6. Artur Sulikowski
  7. Mariola Włodarczyk 
  8. Artur Szymanek
  9. Ewelina Borkowska (urlop)
  10. Rafał Skórnicki

 

Nauczyciele świetlicy

  1. Małgorzata Andruszko-Turek
  2. Joanna Kaliszewska 
  3. Anna Kobza 
  4. Małgorzata Pachocka
  5. Marlena Sochacka
  6. Ewa Bajor
  7. Sylwia Krąpiec

 

Nauczyciele bibliotekarze

  1. Aneta Adamus
  2. Ewa Senderowska - Kowalska

 

 Nauczyciel wspomagający

      1. Kinga Usowska

 

 Nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

         1. Małgorzata Górska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Our website is protected by DMC Firewall!